Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość?
zadzwoń do nas: 502 778 235

Grupa Plus Nieruchomości

Kupuj z nami !!!

Nowy, europejski standard obsługi rynku Nieruchomości. Uwolniliśmy dla Państwa oferty sprzedaży nieruchomości, które są teraz dostępne dla Was u każdego przedstawiciela G+. To co dostępne jest w bazie 11 biur naszego systemu, nie wymaga zawarcia umowy pośrednictwa i zapłaty wynagrodzenia !!!!!
Przy tym możecie Państwo skorzystać z naszych porad, pomocy, życzliwości i bezpieczeństwa transakcji.

Nadal będziemy towarzyszyć wszystkim uczestnikom transakcji na rynku Nieruchomości, aż do jej zakończenia.

Nadal również możecie Państwo zawierać umowy pośrednictwa na poszukiwanie nieruchomości, których nie ma w naszym systemie, a które wyszukane zostaną dla Państwa pod kątem Waszych oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z ofert G +, które dostępne są dla Was bez ograniczeń a pozyskać możecie je na odległość bez konieczności odwiedzania naszych biur.
Szukajcie na naszych stronach internetowych, witrynach biur ze znaczkiem G+ oraz na wielu ogólnopolskich portalach internetowych z którymi G+ prowadzi wymianę ofert w czasie rzeczywistym.

Sprzedaj z nami !!!

Sprzedaż nieruchomości zaczynamy zawsze od jej oglądania, w tym celu wystarczy wykonać telefon lub przyjść do biura za znaczkiem G +. Nie jesteśmy biurem ogłoszeń, bo ogłosić nie znaczy sprzedać. Nie powielamy również niesprawdzonych informacji o sprzedawanych nieruchomościach. Pozyskanie dobrej informacji o Państwa nieruchomości jest jedną z podstaw dobrej i sprawnej sprzedaży.

Podpisujemy umowy wielokrotnego oferowania Państwa nieruchomości. Nie ma sensu więc, zgłaszanie oferty sprzedaży do wielu pośredników. Pośrednicy z naszej grupy otrzymają Państwa ofertę niezwłocznie po jej przyjęciu przez któregokolwiek z nich. Wymiana ofert w czasie rzeczywistym to jeden z elementów europejskiego standardu obsługi rynku Nieruchomości oraz rygorystyczny warunek naszej współpracy.

Aby Państwa sprawnie obsługiwać, zakupiliśmy najnowocześniejszy program sprzedaży nieruchomości o nazwie e-Biuro, który gwarantuje szybkość przekazu informacji on-line w czasie rzeczywistym oraz automatyczny eksport ofert na strony www biur G+ oraz na ponad 20 portali internetowych prezentujących oferty sprzedaży nieruchomości.

Umożliwia to klientom kupującym sprawne dotarcie do Państwa oferty bez konieczności kontaktu z jakimkolwiek pośrednikiem - bezpośredniość oferty.
Państwa oferta jest prezentowana bez jakichkolwiek ograniczeń i opłat każdemu kupującemu przy czym zachowujemy oczywiście procedury ochrony Państwa danych osobowych.
50 pośredników z 11 biur współzawodniczy, aby sprzedać Państwa nieruchomość !!!!!

Sprzedający nieruchomość zapłaci pośrednikowi ustalone wynagrodzenie zagwarantowane w umowie pośrednictwa i nie jest ono doliczane do ceny rynkowej nieruchomości. Biorąc pod uwagę bilans zysków i strat, bardziej intensywną i szybszą sprzedaż oraz dostępność oferty zrekompensuje to Państwu wysokość zapłaconego wynagrodzenia, które w pełni adekwatne jest dla zbiorowej pracy pośredników, którzy się tym wynagrodzeniem podzielą.

Zawierając umowę pośrednictwa wielokrotnego oferowania nieruchomości typu BEZPOŚREDNIEGO – oferujecie ją przecież każdemu potencjalnemu kupującemu, który może ją obejrzeć, jadąc bezpośrednio pod wskazany przez pośrednika adres.

Nie wiąże się to z wizytą kupującego w biurze, co często kolidowałoby z jego dyspozycyjnością prywatną i zawodową. Wszelkie informacje na temat interesującej go Nieruchomości może on uzyskać od pośrednika za pomocą telefonu lub maila.

Klienci kupujący, którzy odwiedzają nasze biura znają już OFERTY BEZPOŚREDNIE i jeśli przychodzą w poszukiwaniu nieruchomości pytają w większości tylko o takie oferty, ponieważ nie ponoszą w biurze żadnych dodatkowych opłat !!!!!!

Newsletter

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty nieruchomości codziennie na maila. Zapisz się do naszego Newslettera