Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość?
zadzwoń do nas: 502 778 235

Historia

"Agencja Jasiński Nieruchomości” prowadzona jestprzez licencjonowanego pośrednika Wojciecha Jasińskiego, który z rynkiem nieruchomości związany jest od 1990 roku. Wojciech Jasiński jest współzałożycielem i członkiem Stowarzyszenia Środkowopomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Licencja Wojciecha Jasińskiego o numerze 1169 została wydana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Przez wiele lat działalności na rynku nieruchomości Agencja pozyskała zaufanie Klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

Dla naszych Klientów poszukujemy mieszkań, domów, gruntów oraz terenów pod inwestycje komercyjne i mieszkaniowe.

Dysponujemy ofertami z GRUPY PLUS NIERUCHOMOŚCI, do której należą najbardziej prestiżowe i największe Biura z Koszalina.

Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy: sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości oraz ewentualnych obciążeń finansowych, zgromadzenie wszelkiej dokumentacji potrzebnej do realizacji transakcji, uzgodnienie warunków kupna, sprzedaży, dzierżawy i obecność przy finalizowaniu umowy.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura. Nasi pracownicy czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 w siedzibie Agencji Jasiński – Nieruchomości przy ul. Piłsudskiego 28 na pierwszym piętrze.

Zapraszamy

Pracownicy

Wojciech Jasiński
nr lic. zaw. 1169
jasinski@jasinski.com.pl
tel. 94 342 08 88

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty nieruchomości codziennie na maila. Zapisz się do naszego Newslettera