Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość?
zadzwoń do nas: 502 778 235

Zasady współpracy

W ofertach sprzedaży znajdziecie Państwo interesujące Was nieruchomości z Koszalina i obszaru byłego województwa koszalińskiego, a jeśli ich nie znajdziecie złóżcie zapytanie (korzystając z formularza), nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin w celu uzgodnienia warunków wyszukania interesującej Państwa nieruchomości.

Szukacie Państwo nabywcy/najemcy, złóżcie ofertę (korzystając z formularza) również w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia naszej wizyty. Przyjedziemy, obejrzymy nieruchomość, sporządzimy dokumentację zdjęciową, poinformujemy o niezbędnych dokumentach i procedurach, zasugerujemy cenę ofertową, a jeśli wyrazicie Państwo wolę przygotujemy umowę pośrednictwa.

Grupa Plus Nieruchomości

Stanowimy grupę doświadczonych pośredników, profesjonalistów rynku nieruchomości. Mamy nie tylko nadzieję, ale również głębokie przekonanie, że praca grupowa wymaga od każdego z nas podporządkowania się pewnym zasadom, ale przecież odbiorcy naszych wyspecjalizowanych usług zyskują nową jakość.

Przejrzystość i jasność rozliczeń z naszymi klientami za wykonaną pracę należy również do tej nowej jakości. Naszym towarem są Nieruchomości, a raczej informacje o nich i ich dostępność. Ten towar jest przez wielu jeszcze pośredników ,, szczelnie zapakowany ”.

Odpakowanie i udostępnienie go dla kupujących wymaga od nich wielu czynności wraz z koniecznością zgłoszenia się do pośrednika i podpisania umowy. Sprzedający z kolei chcą, aby takich ograniczeń nie stosować, bo spowalnia to sprzedaż. Rynek, nie tylko nieruchomości, dynamizuje się. Jesteśmy w stanie dokonać szybko zamiany nieruchomej nieruchomości na dynamiczne pieniądze.

Pieniądze są potrzebne sprzedającym, a szeroka dostępność informacji o nieruchomości potrzebna jest kupującym.

GRUPAPLUS uwalnia te niezbędne dla Was informacje bez żadnych ograniczeń. Szukajcie Państwo firm ze znaczkiem G+, bo tu dostaniecie więcej i szybciej nieograniczonych informacji o ofercie sprzedaży.
Ma to sens, bo wystarczy przyjść do przedstawiciela GRUPYPLUS i otrzymacie pełną informację rynkową o nieruchomościach.
Dla sprzedających nieruchomości pracować będzie zespołowo 11 biur i zatrudnionych tam 50 profesjonalistów.
Zdynamizujemy rynek wspólnie, udrażniając przepływ informacji i zwiększając możliwość wyboru dobrej nieruchomości.

Niezbędne dokumenty do zawarcia umowy pośrednictwa

Dokumenty niezbędne do zawarcia umowy

Newsletter

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty nieruchomości codziennie na maila. Zapisz się do naszego Newslettera