Pasujące oferty: 239
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 1001413
Pleśna
Cena m2 37.21 PLN
Ulica: Pleśna
Powierzchnia 3494.00 m2

Cena: 130 000 PLN
Dom rekreacyjny Sprzedaż
Oferta nr: 0802033
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Strzeżenice
Cena m2 6214.29 PLN
Ulica: Strzeżenice
Powierzchnia 70.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 435 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700558
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 44.83 PLN
Ulica: Racławicka
Powierzchnia 29.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 1 300 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700557
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 25.00 PLN
Ulica: Lubuszan
Powierzchnia 600.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 15 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403334
Koszalin Lubiatowo
Cena m2 28.56 PLN
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 17332.00 m2

Cena: 495 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0901365
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Koszalin Chopina
Cena m2 8490.57 PLN
Ulica: Chopina
Powierzchnia 58.30 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 495 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 700556
Pokoje: 0
Piętro: 7 / 10
Koszalin Na Skarpie
Cena m2 6162.05 PLN
Ulica: Herberta
Powierzchnia 46.90 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 289 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 700555
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Koszalin Bukowe
Cena m2 4596.53 PLN
Ulica: Rodła
Powierzchnia 215.38 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 990 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3403330
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Wiekowice Wiekowice
Cena m2 3032.79 PLN
Ulica: Wiekowice
Powierzchnia 61.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 185 000 PLN
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 3403329
Darłowo Darłowo
Cena m2 21.65 PLN
Ulica: Rzeczna
Powierzchnia 13649.00 m2

Cena: 295 500 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0901364
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 4
Koszalin Hołdu Pruskiego
Cena m2 7569.41 PLN
Ulica: Hołdu Pruskiego
Powierzchnia 38.18 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 289 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 3403328
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Konikowo Konikowo
Cena m2 5829.70 PLN
Ulica: Konikowo
Powierzchnia 128.48 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 749 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 700554
Pokoje: 24
Piętro: 0 / 3
Mielenko
Cena m2 4310.34 PLN
Ulica: Morelowa
Powierzchnia 580.00 m2
Liczba pokoi: 24
Cena: 2 500 000 PLN
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 700553
Piętro: 0 / 3
Mielenko
Cena m2 4310.34 PLN
Ulica: Morelowa
Powierzchnia 580.00 m2
Liczba pokoi: 24
Cena: 2 500 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0901363
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 3
Koszalin Wyspiańskiego
Cena m2 6482.08 PLN
Ulica: Wyspiańskiego
Powierzchnia 30.70 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 199 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 700552
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 3
Koszalin
Cena m2 7150.94 PLN
Ulica: Batalionów Chłopskich
Powierzchnia 530.00 m2
Liczba pokoi: 7
Cena: 3 790 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0701512
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Niekłonice Victoria
Cena m2 9442.45 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 44.48 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 420 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403326
Dobrzyca Dobrzyca
Cena m2 64.96 PLN
Ulica: Dobrzyca
Powierzchnia 6466.00 m2

Cena: 420 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403325
Dobrzyca Dobrzyca
Cena m2 62.50 PLN
Ulica: Dobrzyca
Powierzchnia 1104.00 m2

Cena: 69 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 0701511
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 5581.89 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 189.90 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 060 000 PLN
Przewijanie do góry