4ba2f2b6585f3a960e9d2146184666ff

Historia

„Agencja Jasiński Nieruchomości” prowadzona jest przez licencjonowanego pośrednika Wojciecha Jasińskiego, który z rynkiem nieruchomości związany jest od 1990 roku. Wojciech Jasiński był współzałożycielem i członkiem Stowarzyszenia Środkowopomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami,. Licencja Wojciecha Jasińskiego o numerze 1169 została wydana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. W sierpniu 1990 roku zakładał pierwszą profesjonalną firmę na koszalińskim rynku nieruchomości, która po różnych organizacyjnych przekształceniach działa do dziś pod tym samym adresem.

O nas

Agencja Jasiński Nieruchomości to firma z wieloletnim doświadczeniem na polu sprzedaży, kupna i wynajmu wielu rodzajów nieruchomości w Koszalinie i okolicach oraz ponadstandardowym przygotowaniem do zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Znajdziecie u nas Państwo szeroki wybór domów, mieszkań oraz działek i lokali użytkowych. Oferujemy również obiekty komercyjne, gospodarstwa rolne, pensjonaty.
Jesteśmy po to, aby nasi klienci mogli zrealizować swoje cele mieszkaniowe lub inwestycyjne w sposób bezpieczny, zyskowny i pewny.
Prowadzimy Państwa przez wszystkie etapy transakcji aż do momentu przekazania nieruchomości.Współpracujemy z lokalnymi biurami nieruchomości, notariuszami, rzeczoznawcami, geodetami oraz pośrednikami kredytowymi aby w sposób najbardziej skuteczny i bezpieczny przeprowadzić proces sprzedaży/kupna nieruchomości.

7d333bc703f57c5652dbb91c1c20a917

Zespół

Wojciech Jasiński

Licencjonowany Pośrednik

Tel. 516-066-206

Pionier pośrednictwa w Koszalinie, biuro nieruchomości prowadzi od 1990 roku, licencja zawodowa nr 1169. W swojej pracy stawia na solidne i merytoryczne przygotowanie. Posiada doskonałe rozeznanie inwestycyjne, pracuje zarówno z klientem inwestycyjnym, jak i indywidualnym.

Agnieszka Bucoń-Szwedowicz

Pośrednik

Tel. 502-778-235

Doświadczenie zawodowe w pośrednictwie nieruchomościami od 2009 roku. Charakteryzuje się szczerością oraz wysoką kulturą osobistą. Odznacza się pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Swoją pracę opiera na przyjaznych stosunkach z ludźmi, zaufaniu oraz wzajemnym szacunku.

Przewiń do góry