Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403167
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 2
Sarbinowo Sarbinowo
Cena m2 11889.15 PLN
Ulica: Łąkowa
Powierzchnia 33.56 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 399 000 PLN
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 3403165
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 6832.63 PLN
Ulica: Strażacka
Powierzchnia 188.80 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 1 290 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 0901282
Będzinko Barnin
Cena m2 179.41 PLN
Ulica: Będzinko
Powierzchnia 1059.00 m2
Cena: 190 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700437
Piętro: 0 / 0
Koszalin Morskie
Cena m2 24.58 PLN
Ulica: Morska
Powierzchnia 480.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 11 800 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0701484
Jeżyczki
Cena m2 5.41 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 7400.00 m2
Cena: 40 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403160
Sadkowo
Cena m2 14.22 PLN
Ulica: Sadkowo
Powierzchnia 13712.00 m2
Cena: 195 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0801994
Cewlino
Cena m2 118.10 PLN
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 1685.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0601302
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Koszalin
Cena m2 6851.95 PLN
Ulica: Orla
Powierzchnia 36.34 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 249 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700399
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 40.54 PLN
Ulica: Plac Gwiaździsty
Powierzchnia 74.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 3 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700393
Piętro: 0 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 65.56 PLN
Ulica: Zwycięstwa
Powierzchnia 90.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 5 900 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403121
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Kołobrzeg
Cena m2 20571.43 PLN
Ulica: Kołłątaja
Powierzchnia 35.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 720 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403120
Strzepowo
Cena m2 55.00 PLN
Ulica: Strzepowo
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 55 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700390
Piętro: 0 / 4
Koszalin
Cena m2 35.00 PLN
Ulica: Szczecińska
Powierzchnia 200.00 m2
Liczba pokoi: 7
Cena: 7 000 PLN
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 700386
Piętro: 0 / 4
Koszalin
Cena m2 3448.28 PLN
Ulica: Szczecińska
Powierzchnia 609.00 m2
Liczba pokoi: 7
Cena: 2 100 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403118
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Kołobrzeg
Cena m2 12905.68 PLN
Ulica: Reymonta
Powierzchnia 39.44 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 509 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 700384
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 4
Koszalin Centrum
Cena m2 7891.96 PLN
Ulica: Adama Mickiewicza
Powierzchnia 75.90 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 599 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700380
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 22.06 PLN
Ulica: Lubuszan
Powierzchnia 1360.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 30 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 0601296
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Konikowo
Cena m2 7595.63 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 183.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 390 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 700378
Koszalin
Cena m2 110.00 PLN
Ulica: Połczyńska
Powierzchnia 8551.00 m2
Cena: 940 610 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403104
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 4
Koszalin Wenedów
Cena m2 9025.10 PLN
Ulica: Wenedów
Powierzchnia 39.04 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 352 340 PLN