Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700504
Piętro: -1 / 4
Koszalin
Cena m2 25.00 PLN
Ulica: Szczecińska
Powierzchnia 240.00 m2
Liczba pokoi: 7
Cena: 6 000 PLN
Działka usługowa Sprzedaż
Oferta nr: 700501
Koszalin
Cena m2 195.00 PLN
Ulica: Wołyńska
Powierzchnia 34945.00 m2
Cena: 6 814 275 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0901330
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Koszalin
Cena m2 7107.57 PLN
Ulica: Mieszka I
Powierzchnia 36.44 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 259 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 700497
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Darłówko
Cena m2 12071.31 PLN
Ulica: Północna
Powierzchnia 66.19 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 799 000 PLN
Magazyn Sprzedaż
Oferta nr: 0601314
Piętro: 0 / 1
Stare Bielice
Cena m2 3776.45 PLN
Ulica: Bałtycka
Powierzchnia 421.03 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 1 590 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403238
Niekłonice Niekłonice
Cena m2 175.00 PLN
Ulica: Niekłonice
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 175 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3403235
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Łozice-Cegielnia Łozice
Cena m2 3699.75 PLN
Ulica: Łozice
Powierzchnia 140.55 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 520 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0701502
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Koszalin Lechitów
Cena m2 8035.71 PLN
Ulica: Obotrytów
Powierzchnia 44.80 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 360 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 0701500
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Koszalin Lechitów
Cena m2 4280.62 PLN
Ulica: Obotrytów
Powierzchnia 84.10 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 360 000 PLN
Działka rekreacyjna Sprzedaż
Oferta nr: 0901317
Osieki Osieki
Cena m2 112.26 PLN
Ulica: Osieki
Powierzchnia 1060.00 m2
Cena: 119 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001396
Koszalin
Cena m2 210.00 PLN
Ulica: Orkiszowa
Powierzchnia 2644.00 m2
Cena: 555 240 PLN
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 700484
Piętro: 0 / 1
Białogard
Cena m2 1613.98 PLN
Ulica: Kolobrzeska
Powierzchnia 601.00 m2
Liczba pokoi: 8
Cena: 970 000 PLN
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700483
Piętro: 0 / 0
Białogard
Cena m2 13.54 PLN
Ulica: Królowej Jadwigi
Powierzchnia 1920.00 m2
Liczba pokoi: 10
Cena: 26 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001394
Rosnowo Rosnowo
Cena m2 80.00 PLN
Ulica: Rosnowo
Powierzchnia 799.00 m2
Cena: 63 920 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403218
Mielno Mielno
Cena m2 334.70 PLN
Ulica: Klonowa
Powierzchnia 1461.00 m2
Cena: 489 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001393
Rosnowo Rosnowo
Cena m2 80.00 PLN
Ulica: Rosnowo
Powierzchnia 1779.00 m2
Cena: 142 320 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403216
Będzino Będzino
Cena m2 13.49 PLN
Ulica: Będzino
Powierzchnia 6300.00 m2
Cena: 85 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403213
Słowienkowo Słowienkowo
Cena m2 9.00 PLN
Ulica: Słowienkowo
Powierzchnia 19100.00 m2
Cena: 171 900 PLN
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 3403205
Piętro: 0 / 0
Koszalin Koszalin
Cena m2 1338.36 PLN
Ulica: Batalionów Chłopskich
Powierzchnia 1008.70 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 1 350 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403202
Chałupy Chałupy
Cena m2 87.16 PLN
Ulica: Chałupy
Powierzchnia 1090.00 m2
Cena: 95 000 PLN